Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Jest źle...

• autor: granica1949, 2016-11-14 14:05

Po słabym spotkaniu Granica Ruptawa przegrała na własnym boisku ze Spójnią Landek 0-2. Był to mecz rozgrywany w ramach 16. kolejki IV ligi. Porażka ta oznacza, że Granica zimową przerwę już na pewno spędzi na 15. pozycji, która na koniec sezonu będzie skutkowała spadkiem do klasy okręgowej. Więcej w rozwinięciu...

Niestety nie wiele dobrego można napisać o dyspozycji Granicy w ostatnim meczu. Co prawda nasi piłkarze się starali i nie należy odmawiać im ambicji, ale gra nie napawała optymizmem. Wystarczy powiedzieć, że nasza drużyna w zasadzie nie stworzyła ani jednej sytuacji stuprocentowej. Goście trafili do bramki strzeżonej przez Piotra Pasia dwa razy. Pierwszy gol padł w 20 minucie, kiedy do celnie główkował Marcin Habdas. Natomiast druga i ostatnia bramka padła w 61 minucie za sprawą Adama Grygiera. Goście zasłużenie zdobyli komplet punktów, a ruptawianie zanotowali na swoim koncie już piątą domową porażkę w tym sezonie. Nasz zespół zajmuje obecnie 15. miejsce w ligowej tabeli i na kolejkę przed końcem rundy jesiennej nie ma już szans na zmianę tej lokaty. Piętnaste miejsce na koniec sezonu będzie oznaczać spadek do klasy okręgowej, dlatego też Granica musi poważnie pomyśleć o poprawie wyników w rundzie wiosennej.

Skład:

Paś - Kowal, Syrek, Mizia, Lorenc (Muras 23') - Trzaskoma, Ćmich (Zbytnik 60'), Miąsko, Hierasymow, Kasprzak (Śmigielski 70') - Adamczyk

W następną sobotę 19.11 o godzinie 13:00 Granica Ruptawa rozegra spotkanie 17. kolejki IV ligi. Tym razem nasza drużyna uda się do Pszczyny, gdzie zmierzy się z miejscową Iskrą, która znajduje się w jeszcze trudniejsze sytuacji niż Granica.  ZAPRASZAMY !!